یک-مدل-چند-هدفی-یکپارچه-برای-تخصیص-منابع-محدود-در-یک-زنجیره-تامین-بازده-چند-مرحله-ای-چندگانه
ترجمه مقاله یک مدل چند هدفی یکپارچه برای تخصیص منابع محدود در یک زنجیره تامین بازده چند مرحله ای چندگانه

یک مقاله بسیار خوب مهندسی صنایع و مدیریت همراه با ترجمه فارسی آن برای دانلود شما قرار گرفته است .
فرمت فایل دانلودی: 
.zip
فرمت فایل اصلی: DOC و PDF
تعداد صفحات: 23
حجم فایل: 913
قیمت: : 19500 تومان

بخشی از متن:

یک مدل چند هدفی یکپارچه برای تخصیص منابع محدود در یک زنجیره تامین بازده چند مرحله ای چندگانه ؛ ترجمه مقاله رشته مهندسی صنایع و پروژه و تحقیق مدیریت هم هست برای دانلود در 23 صفحه مهیا شده است. 
فایل پی دی اف مقاله به زبان انگلیسی 14 صفحه است . فایل ورد ترجمه فارسی مقاله 23 صفحه می باشد.


چکیده :

در این گزارش، یک مدل برنامه ریزی چند هدفی به عنوان یک زنجیره تامین با هدف کلی انتخاب یک رویکرد یکپارچه ارائه شده به طوریکه تصمیم گیری بهینه در مورد تخصیص بهینه منابع محدود در زنجیره تامین باشد، عرضه کنندگان، تولید، توزیع و بازدهی برنامه ریزی تامین انتخاب شود، حداقل هزینه و بیشترین درآمد حاصل شود و سرانجام سود زنجیره به حداکثر برسد. این مدل پیشنهاد تلاش می کند وضعیت یکپارچگی را خیلی خوب با ملاحظه عواملی مانند شرایط عرضه کنندگان، تولید کنندگان، و توزیع کنندگان و روابط آزاد تولید کنندگان با یکدیگر در جهت تهیه محصولاتی با یک فرایند یا حتی محصولات از یکدیگر در نظر بگیرد. مدل پیشنهادی برای تطبیق بیشتر با واقعیت، در مقابل پویایی تقاضا، انعطاف پذیر است و اثر عوامل اقتصادی بر تصمیماتی مانند تورم را در نظر می گیرد. سپس یک مثال عددی ارائه می شود تا کاربرد مدل پیشنهادی نشان داده شود. این مدل بعد عملیاتی زنجیره را خیلی خوب با برنامه ریزی مناسب برای تولید و کنترل موجودی ها در برمی گیرد.

 

دانلود فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.


یک-مدل-بهینه-سازی-برای-شبکه-لجستیک-معکوس-تحت-محیط-تصادفی-با-استفاده-از-الگوریتم-ژنتیک

دانلود ترجمه مقاله یک مدل بهینه سازی برای شبکه لجستیک معکوس تحت محیط تصادفی با استفاده از الگوریتم ژنتیک

یک مقاله خوب رشته مهندسی صنایع و مدیریت برای دانلود می باشد
فرمت فایل دانلودی: .zip
فرمت فایل اصلی: DOC و PDF
تعداد صفحات: 17
حجم فایل: 805
قیمت: : 14500 تومان

بخشی از متن:
یک مدل بهینه سازی برای شبکه لجستیک معکوس تحت محیط تصادفی با استفاده از الگوریتم ژنتیک ؛ ترجمه مقاله رشته مهندسی صنایع و پروژه و تحقیق مدیریت هم هست برای دانلود در 17 صفحه مهیا شده است. 
فایل پی دی اف مقاله به زبان انگلیسی 9 صفحه است . فایل ورد ترجمه فارسی مقاله 17 صفحه می باشد.

چکیده :

اخیرا بازیافت محصولات مصرف شده، به دلایل اقتصادی و مشکلات محیطی یا قانونی رو به رشد مهم شده. بازیافت محصول که شامل مصرف مجدد، تولید مجدد و بازچرخه مواد می شود به یک شبکه لجیستیک معکموس کارآمد نیاز دارد. یکی از خصوصیات اصلی مساله شبکه لجیستیک معکوس، عدم قطعیت است که پیچیدگی مساله را بالا می برد. درجه عدم قطعیت برحسب ظرفیت ها، تقاضاها و میزان محصولات در پارامترهای لجیستیک معکوس وجود دارد. این گزارش با ملاحظه عوامل فوق الذکر، یک مدل برنامه ریزی خطی صحیح مرکب برای طراحی یک شبکه لجیستیک معکوس پیشنهاد می کند. این مدل احتمالاتی ابتدا به یک مدل جبری معادل تبدیل می شود. در این گزارش، مساله شبکه لجیستیک معکوس چند مرحله ای چند محصولی را برای محصولات مصرف شده پیشنهاد کردیم تا نه تنها زیرمجموعه های مراکز پیاده سازی و مراکز پردازشی که باید باز شوند تعیین شود، بلکه راهبرد حمل و نقل که نیاز مراکز تولید و مراکز بازیافت را با حداقل هزینه افتتاح ثابت و هزینه ارسال کل برطرف می کند نیز تعیین شود. سپس الگوریتم ژنتیک وابسته به اولویت را مطرح می کنیم تا شبکه لجیستیک معکوس را پیدا کنیم و نیاز مراکز تولید و مراکز بازیافت با حداقل هزینه کل تحت شرایط عدم قطعیت برطرف شود. در نهایت، از مدل پیشنهادی برای یک مثال عددی استفاده می کنیم.


دانلود فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.


مقاله-انگلیسی-انتخاب-عرضه-کننده-با-استفاده-از-متدولوژی-ahp-که-با-اعداد-d-تعمیم-یافته-همراه-با-ترجمه

دانلود مقاله انگلیسی انتخاب عرضه کننده با استفاده از متدولوژی AHP که با اعداد D تعمیم یافته همراه با ترجمه
یک مقاله عالی در زمینه مهندسی صنایع و مدیریت

فرمت فایل دانلودی: .zip
فرمت فایل اصلی: DOC و PDF
تعداد صفحات: 20
حجم فایل: 1251
قیمت: : 17000 تومان

بخشی از متن:
مقاله انگلیسی انتخاب عرضه کننده با استفاده از متدولوژی AHP که با اعداد D تعمیم یافته همراه با ترجمه ؛ ترجمه مقاله رشته مهندسی صنایع و پروژه و تحقیق مدیریت هم هست برای دانلود در 20 صفحه مهیا شده است. 
فایل پی دی اف مقاله به زبان انگلیسی 12 صفحه است . فایل ورد ترجمه فارسی مقاله 20 صفحه می باشد.


چکیده :

انتخاب عرضه کننده موضوع مهمی در مدیریت زنجیره تامین (SCM) است و اساسا یک مساله تصمیم گیری چند معیاری است. انتخاب عرضه کننده بسیار وابسته به ارزیابی های کارشناسان است. در این فرایند، شامل انواع عدم قطعیت مختلفی می شود مانند بی دقتی، فازی بودن و ناکامل بودن بخاطر ناتوانی قضاوت ذهنی انسان. اما روش های موجود نمی توانند به دقت به این نوع عدم قطعیت ها بپردازند. در این گزارش، براساس یک نمایش کارآمد دو معقول جدید اطلاعات غیرقطعی، به نام اعدادD، یک روش D-AHP برای مساله انتخاب عرضه کننده پیشنهاد می شود، که روش فرایند سلسله مرتبه تحلیلی (AHP) کلاسیک را تعمیم می دهد. در روش پیشنهادی، رابطه اولویت فازی تعمیم یافته با اعداد D برای نمایش ماتریس تصمیم مقایسه های دوبدوی کارشناسان بکار رفته. مثالی برای نمایش کارایی روش پیشنهادی ارائه شده.دانلود فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.


مقاله-و-تحقیق-پیرامون-انواع-کوره-ها

دانلود مقاله و تحقیق پیرامون انواع کوره ها

این یک تحقیق و مقاله خیلی خوب در مورد مهندسی مکانیک و کاربرد کوره ها در صنایع است .
فرمت فایل دانلودی: .pdf
فرمت فایل اصلی: pdf
تعداد صفحات: 51
حجم فایل: 951
قیمت: : 3000 تومان

بخشی از متن:
فهرستی از انواع کوره ها که درمورد آنها بحث شده است:

تعریف علمی کوره

 کوره هایی که در ریخته گری استفاده می شوند
کوره های دوار 
انواع کوره های بوته ای

کوره های القایی

کوره های بلند مدرن

و...

در این مقاله می خوانیم:

توجه به اینکه در اکثر پروسس و فرایندهای با حرارت بالا از دستگاههای مخصوص که به دما و حرارت بالا مقاوم باشند، استفاده می‌گردد و گاهی بر حسب نوع پروسس و مواد ، محدودیتهای خاصی نیز برای استفاده از این دستگاهها وجود دارد که در محدوده بحث این مقال نیست، لذا در این قسمت به انواع کوره‌ها و دستگاههایی که در پروسس‌های شیمیایی حرارت بالا بکار می‌روند و بیشتر در رابطه با سیستم هتروژن است، استفاده می‌گردد.
هیچ کارگاه و کارخانه ای بدون انرژی حرارتی قادر به کار و تولید نیست. در این میان ، کوره‌ها از مهمترین منابع تولید انرژی هستند و قسمت عمده هزینه تولید محصولات را انرژی حرارتی در بر می‌گیرد. به عنوان مثال ، اگر مخارج پالایشگاهی برابر یک دلار باشد، یک‌چهارم آن ، خرج کوره و یا در حقیقت مخارج مربوط به سوخت می‌شود. لذا با طراحی کوره مناسب و بالا بردن راندمان حرارتی ، می‌توان هزینه تولید را کاهش داد. 
کوره‌های حرارت بالا 
طبقه‌بندی کوره ها 
واکنشهای شیمیایی در حرارت بالا اکثرا در انواع مختلف کوره مانند اتوکلاو ، تبخیر کننده دیک بزرگ ، اجاق ، تنور و غیره صورت می‌گیرد. در صنعت ، اکثرا از کوره های صنعتی استفاده می‌شود. کوره های صنعتی به دستگاههایی اطلاق می‌گردد که در آنها ، در اثر حرارت حاصل از سوخت یا واکنشهای شیمیایی و یا با استفاده از انرژی الکتریکی ، مواد یک سری تغییر فیزیکی یا شیمیایی را محتمل می‌گردند.
چیزی که مشخصه این کوره های صنعتی است، وجود دو پروسس مشخص می‌باشد: یکی اجرای پروسس تعیین مواد معین و دیگری ایجاد و استفاده از حرارت می‌باشد. در نتیجه ، باید این دستگاهها از لحاظ تکنولوژیکی و انرژی ، طوری انتخاب گردند که از دو نظر تولید و مصرف مواد و تولید و مصرف انرژی رضایت‌بخش باشند.

 

 

تعریف علمی کوره.....

 

دانلود فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.


مدیریت-کسب-و-کار
مقاله مدیریت کسب و کار
فرمت فایل دانلودی: .zip
فرمت فایل اصلی: docx
تعداد صفحات: 18
حجم فایل: 176
قیمت: : 10000 تومان

بخشی از متن:
مدیریت کسب و کار ؛مطلب علمی آموزشی مناسب مقاله رشته مهندسی صنایع و پروژهو تحقیق مدیریت و چالش ها و مهارتهای کسب و کار و کارآفرینی هم هست برای دانلود در 18 صفحه مهیا شده است.

چکیده مطالب :
انواع طرحهای کسب و کار و مالکیت انفرادی و کسب و کارهای بزرگ  و طرح کسب و کار بخشی و کسب و کارهای تجاری و مدیریت فرآیند کسب و کار و انواع آن و تئوری BMPS و  مهارتهای کسب و کار آینده ساز و راهنمایی گرفتن و شبکه ارتباطی و مراحل تصمیم گیری کارآفرین و مدیریت بازاریابی و مفاهیمی دیگر در این مطلب بررسی شده است .

دانلود فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

زمان-بندی-تاسیسات-پویا-با-الگوریتم-ژنتیک-(مقاله-انگلیسی-به-همراه-ترجمه-فارسی)
دانلود مقاله زمان بندی تاسیسات پویا با الگوریتم ژنتیک (مقاله انگلیسی با ترجمه)

یک مقاله بسیار خوب در زمینه مهندسی صنایع و مدیریت است که به همراه ترجمه فارسی برای دانلود مهیا شده است
فرمت فایل دانلودی: 
.rar
فرمت فایل اصلی: 
تعداد صفحات: 12
حجم فایل: 227
قیمت: : 20000 تومان

بخشی از متن:

دانلود فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

مهارت-های-مدیریتی-کسب-و-کار-و-کارآفرینی
دانلود مقاله مهارت های مدیریتی کسب و کار و کارآفرینی
فرمت فایل دانلودی: .zip
فرمت فایل اصلی: docx
تعداد صفحات: 25
حجم فایل: 251
قیمت: : 12500 تومان

بخشی از متن:

مهارت های مدیریتی کسب و کار و کارآفرینی ؛ مطلب علمی آموزشی مناسبمقاله رشته مهندسی صنایع و پروژه و تحقیق مدیریت و چالش ها و مهارتهای کسب و کار و کارآفرینی هم هست برای دانلود در 25 صفحه مهیا شده است.

چکیده :

این مقاله در مورد تعریف کسب و کار، و توضیحاتی در مورد آن می پردازد. سپس در ادامه به انواع کسب و کار و فعالیت‌های آن ، و همچنین به  BPMS، و ویژگی های BPMS و پس از آن توضیحاتی در مورد چالش‌های کسب و کار می‌دهد.

توضیحات در مورد مهارت‌های کسب و کار، از اصلی ترین موارد در این مقاله هستند که در تقسیم‌بندی آن ها مفصلا بحث شده است.

دانلود فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.


اصول-و-مبانی-کارآفرینی

مقاله با موضوع اصول و مبانی کارآفرینی

این مقاله از بهترین مقالات در زمینه کارآفرینی و کسب و کار در زمینه رشته مهندسی صنایع و مدیریت است که برای دانلود شما در سایت همه جور فایل قرار گرفته است .
فرمت فایل دانلودی: .zip
فرمت فایل اصلی: docx
تعداد صفحات: 26
حجم فایل: 398
قیمت: : 13000 تومان

بخشی از متن:

اصول و مبانی کارآفرینی ؛ مطلب علمی آموزشی مناسب مقاله رشته مهندسی صنایع وپروژه و تحقیق مدیریت و ویژگی ها و اهداف و انواع کارآفرینی هم هست برای دانلود در 26 صفحه مهیا شده است.

چکیده :

این مقاله بصورت فایل ورد زیپ شده در خصوص آشنایی با کارآفرینی، تعاریف مختلف آن از نظر صاحبنظران دنیا، تاریخچه کارآفرینی، انواع کارآفرینی، خصوصیات و ویژگی‌های افراد کارآفرین، ویژگی‌های یک فرهنگ سازمانی کارآفرین،کارآفرینی در ایران، دستور العمل تشکیل کانون‌های کارآفرینی کشور و شرایط آن توضیح داده شده و دارای منابع ‌می‌باشد.

دانلود فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

آموزش-تضمینی-دانلود-فیلم-از-یوتیوب
آموزش تضمینی دانلود فیلم از یوتیوب
فرمت فایل دانلودی: .pdf
فرمت فایل اصلی: pdf
تعداد صفحات: 5
حجم فایل: 425
قیمت: : 1250 تومان

بخشی از متن:

آموزش دانلود فیلم از سایت بزرگ یوتیوب                           www.youtube.com            

سلام ...این بار با آموزش کامل و جامع ،دانلود فیلم از یوتیوب در خدمتتون هستم.

 همونطور که میدونید سایت یوتیوب بزرگترین و بهترین مرکز فیلمو پخش فیلم می باشد و با فاصله ی زیادی از دیگر مراکز فیلم قرار دارد و بصورت شبکه و مرکزی جهانی هست که بیش از دویست کشور از این سایت استفاده میکنند و به تماشای فیلم بصورت آنلاین میپردازند و بیشترین کاربر را در بینتمامی مراکز فیلم دارد و کاربران استفاده کننده از آن شامل تمامی افراد جامعه  از  جمله تمامی دانشجویان ،دانش آموزان،استادان دانشگاه،دکتران،مهندسین و همه ی افراد و مشاغل دیگر ،میشود و موضوعات هم محدودیت ندارد و هر نوع فیلم اعم از اموزشی ،ورزشی،سینمایی ،سریال،مهندسی،پزشکی و هر نوع فیلم دیگر را در برمیگیرد و بدون اغراق بزرگترین و بهترین و معتبرترین مرکز فیلم و تماشای فیلم میباشد و این سایت انقدر بدردبخور هست که حتی اگه فیلتر باشه کاربران با فیلتر شکن وارد سایت میشوند و از فیلم های آموزشی و ... این سایت استفاده میکنند... ولی...

ولی یک مشکل بزرگ که برای همه ی کاربران وجود داشته و  دارد این است  از این سایت نمیتوان فیلم ها رو دانلود کرد و فقط بصورت تماشای آنلاین میباشد اما...

این بار ما آموزش تضمینی دانلود فیلم از این سایت رو بدون هیچنرم افزاری و بدون محدودیت ،براتون گذاشتیم که شما با این کار ساده از خیلی افراد جلوتر هستید چون همه ی افراد بدنبال این کار و دانلود فیلم از یوتیوب هستند ولی هیچکدام رضایت ندارند ولی شما با این آموزش در عرض یک دقیقه بصورت کامل یاد میگیرید که چجوری فیلم مورد نظرتون رو دانلود کنید ...

آموزش متنی و تصویری در ادامه مطلب

دانلود فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.


پاورپوینت-امضای-دیجیتال

دانلود پاورپوینت امضای دیجیتال

بسیار مناسب برای رشته های فناوری اطلاعات و مهندسی کامپیوتر برای دانلود می باشد 
فرمت فایل دانلودی: .zip
فرمت فایل اصلی: PPT
تعداد صفحات: 20
حجم فایل: 795
قیمت: : 6000 تومان

بخشی از متن:

دانلود پاورپوینت امضای دیجیتال

این فایل در قالب پاورپوینت قابل ویرایش، آماده پرینت و ارائه به عنوان پروژه پایانی می باشد

قالب: پاورپوینت

تعداد اسلاید: 20

توضیحات:

امنیت سیستم های کامپیوتری مسئله ای است که با ورود کامپیوتر به حوزه های مختلف زندگی مانند نگهداری اطلاعات شخصی به صورت دیجیتال و همچنین دولت الکترونیکی اهمیت شایانی یافته است. امنیت یکی از زیرساخت های مهم فن آوری اطلاعات است، به گونه ای که بدون آن سایر خدمات و سیستم های دیگر اطلاعاتی قابل پیاده سازی نیستند. امروزه کاغذها که حامل اصلی اطلاعات مهم بودند کم کم جای خود را به دیگر راه های تبادل اطلاعات می دهند. در واقع کاغذ دارای معایبی از قبیل انتقال آهسته و پرهزینه اسناد می‌باشد و بایگانی آنها نیز مشکلات زیادی را به وجود می آورد.

فهرست:

مقدمه

آشنایی با امضای دیجیتال

راهکارها و ابزارهای امنیتی در دنیای مجازی

مشکلات و مسائل امنیتی در مبادلات الکترونیکی

برخی از خواص مهم امضای دستی و دیجیتال

احراز و تصدیق هویت

دانلود فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.
X